Akademická 4, 949 01 Nitra, č.tel.: 037/6535466, č.faxu: 037/7336739, email: sopkrknr@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
04.05.
2021
Obchodné príležitosti na Ukrajine, WEBINÁR ***BEZPLATNE***
Kategória: obchodné fóra Vydané dňa:08.04.2021 (98x prečítané)

Obchodné príležitosti na Ukrajine, WEBINÁR ***BEZPLATNE***

Agentúra SARIO v spolupráci s Veľvyslanectvom SR v Kyjeve a advokátskou kanceláriou Peterka & Partners pripravuje pre slovenské spoločnosti webinár pod názvom Obchodné príležitosti na Ukrajine dňa 4. mája 2021 so začiatkom o 10.00. Zároveň ponúka možnosť bezplatných individuálnych online konzultácií dňa 5. mája so špecialistami advokátskej kancelárie Peterka & Partners, ktorá dlhodobo pôsobí v regióne strednej a východnej Európy.
 

Dátum:

04. – 05. máj 2021 (utorok - streda)

Miesto:

Online webinár, aplikácia ZOOM,

začiatok: 10:00 hod.

Organizátor:

SARIO v spolupráci  Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Kyjeve, Peterka & Partners

Kontakt:

 

Marek Pocklan, T: +421 918 919 658,

E: marek.pocklan@sario.sk

 

Pracovný jazyk:

slovenský

Cena:

BEZPLATNE

 
Program webinára bude otvorený zo strany SARIO spoločne s mimoriadnym a splnomocneným veľvyslancom SR v Kyjeve pánom Marekom Šafinom.
Po odbornom vstupe bude nasledovať zodpovedanie otázok od firiem, ktoré môžu byť zadané počas registrácie. Vzhľadom na časovú náročnosť prípravy odpovedí bude táto možnosť v registračnom formulári dostupná len do 27. apríla 2021 do 12.00 hod.

Program:

 

• Odborný vstup:

• Soňa Krajčová, 1. tajomníčka a ekonomická diplomatka, Veľvyslanectvo SR v Kyjeve

• Ján Makara, obchodný právnik, Peterka & Partners

• Ľudovít Černák, úspešný príklad slovenského podnikateľa

Prednášky panelistov budú obsahovať okrem iných aj tieto témy: aktuálna ekonomická situácia na Ukrajine s ohľadom na pandemickú situáciu, exportné príležitosti pre slovenských podnikateľov, perspektívne sektory, projekty bilaterálnej spolupráce, perspektívne oblasti spolupráce, právne prostredie pre podnikanie na Ukrajine, otázky liberalizácie obchodu, devízové predpisy, zamestnávanie cudzincov, pozemková reforma a jej vývoj, predaj a kúpa aktív, prehľad a typy spoločností či možnosti zastúpenia.

 

 
V prípade, že preferujete zúčastniť sa individuálnych B2B konzultácií so špecialistom na ukrajinský trh, ktoré sa budú konať na nasledujúci deň, môžete vyjadriť tento záujem v registračnom formulári. Konzultácie budú plánované na individuálnej báze a počet B2B je obmedzený. Časový harmonogram na B2B bude zaslaný len tým účastníkom, ktorí prejavia záujem o konzultácie. Konzultácie sa budú konať 5. mája 2021 na základe záujmu účastníkov a organizačných možností spíkrov. Agentúra SARIO si vyhradzuje právo k zmene dátumu B2B v prípade akýchkoľvek nepredvídateľných okolností.
 

REGISTRÁCIA

Registrácia na webinár je možná až do dňa jeho konania, teda do 4. mája 2021 do 9.00 hod. vyplnením registračného formulára. Možnosť zadávať otázky cez registračný formulár bude otvorená do 27. apríla 2021 do 12.00 hod. Z dôvodu výrazného záujmu zo strany podnikateľov o konzultácie a naplnenia časových kapacít panelistov je možnosť prihlásiť sa na individuálnu konzultáciu obmedzená do 29. apríla 2021 do 12.00 hod.
 

Prihlasovací link so všetkými potrebnými informáciami Vám po registrácii bude zaslaný.

 

 

Zdroj článku: SOPK, Úrad komoryInformácia o ochrane osobných údajov
Partneri a komory
 
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora