Akademická 4, 949 01 Nitra, č.tel.: 037/6535466, č.faxu: 037/7336739, email: sopkrknr@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
 
Čína – China CEEC Online Expo 2021 (Ningbo Expo), ONLINE VÝSTAVA ***bezplatne***
Kategória: výstavy a veľtrhy Vydané dňa:07.05.2021 (63x prečítané)
 

Čína – China CEEC Online Expo 2021 (Ningbo Expo), ONLINE VÝSTAVA


Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci s lokálnou vládou mesta Ningbo, provincia Zhejiang, Vám dáva opätovne do pozornosti možnosť prezentovať svoje produkty  na výstave tradičných a špeciálnych výrobkov krajín strednej a východnej Európy.

Tento rok, ako tomu bolo aj počas minulého, z dôvodu pandémie COVID-19, avšak v rámci zachovania tradície veľtrhu, ponúka možnosť účasti a prezentácie online, cez webovú prezentáciu tovarov, ktorá sa uskutoční počas júna 2021, ako súčasť China CEEC Online EXPO (po minulé roky známe ako China-CEEC Investment and Trade Expo skrátene Ningbo Expo).
 

Dátum:

01. – 30. jún 2021 (utorok - streda)

Miesto:

Online výstava

Organizátor:

Ministerstvo obchodu ČĽR, provinčná vláda Zhejiang, mestská vláda Ningbo v spolupráci pri nábore slovenských spoločností so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)

Kontakt:

Michaela Slimáková
E:
michaela.slimakova@sario.sk,
T: +421 910 828 278

 

Cena:

BEZPLATNE

Rokovací jazyk:

anglický

 
China-CEEC Online Expo slúži ako inovovaný digitálny koncept výmeny a spolupráce medzi Čínou a krajinami strednej a východnej Európy.
• Platforma je podporená pokročilými technológiami a zastreší ako prezentáciu spoločností tak aj B2B stretnutia.
• Kategória exponátov: konkurencieschopné komodity a priemyselné služby, spotrebný tovar, potraviny, nápoje, tovary dennej potreby, technologické produkty a služby, ako aj všetky produkty, ktoré by boli pri reálnej výstave príliš finančne náročné na prevoz a vystavovanie.
• Tento rok uvítame aj registráciu spoločností z oblasti IT a sektorov s vysokou pridanou hodnotou, prípadne spoločnosti z vysoko priemyselnej výroby, automatizácie a robotizácie.
• Podujatie poskytne nový spôsob prezentácie produktov cez obrázky a videá, multi zobrazenie produktov online.

• Podujatie zabezpečí online B2B stretnutia a videokonferencie.

Viac informácií o podujatí nájdete na webe podujatia.

 
V prípade záujmu o podujatie nás neváhajte kontaktovať (viď kontakt vyššie). Radi Vám poradíme a zodpovieme Vaše otázky ohľadom tohto podujatia ako aj samotnej registrácie. 

REGISTRÁCIA

Registrácia na online podujatí a prezentácií spoločností je zadarmo a je otvorená do 20.mája 2021. Registrácia na online podujatie tento rok prebieha priamo cez web stránku podujatia.

 

 

 


Zdroj článku: SOPK, Úrad komoryInformácia o ochrane osobných údajov
Partneri a komory
 
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora